Sylwestrowe makijaże z "Pytania na śniadanie" to nic. Tym razem fryzury miały podbić plaże. Miały...

Tylko modelek żal.
Tylko modelek żal. Fot. screen youtube.com/ TVP VOD
Jak wyglądałby świat, gdyby nie programy śniadaniowe? A szczególnie gdyby nie poważne rozmowy, pokazy i materiały, które odpowiadają na pytanie: jak żyć? Fakt, czasami zdarzają się wpadki w różnych dziedzinach. TVP i "Pytanie na śniadanie" ma widoczny problem z jedną: modą i wyglądem.

Jeżeli ktoś przegapił słynny grudniowy odcinek "Pytania na śniadanie", w którym proponowano "najmodniejszy" makijaż na sylwestrową imprezę, przypomnijmy - to było straszne. A najgorzej miały dwie modelki, które świeciły źle pomalowanymi twarzami. Jednak dla widzów śmiechu co nie miara, a podobnym makijażem uraczono nawet Jarosława Kaczyńskiego.

Jednak Sylwester już dawno za nami, a lato w pełni. A jeśli myślimy lato, od razu nasuwa nam się skojarzenie z plażą, złotym piaskiem i zimnym Bałtykiem. To znaczy, super pluskaniem sie. w wodzie. Jednak plaża to miejsce gdzie nie można przyjśc ot, tak jak się chce i w czym się chce. Tam tez obowiązują jakieś zasady i wygląd. I oczywiście fryzura. Oto kilka propozycji od "Dwójkowego" programu śniadaniowego.
Tym razem na fryzjerski warsztat wzięto wygodne i praktyczne uczesania na plażowe wyjścia. Stylistka w studiu wykonała dwie fryzury: jedną, z wykorzystaniem apaszki, która miała być nawiązaniem do stylu pin up. Druga to dziwnie upięty kok z "efektem grzywki".

Jednak propozycje telewizyjno-publicznej stylistki nie przypadły do gustu internautom.

Ale wiocha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czy tylko ja uważam ze pnś specjalnie udaje głupa takim jak te fryzury czy makijaż sylwestrowy... tylko po to by zrobić szum wokół siebie - ze względu na małą oglądalność ?

Wyglądają jak moja babcia ;D

W tym wszystkim tylko modelek żal. A kiedy jakieś propozycje na fryzury dla panów?
Trwa ładowanie komentarzy...