Nocne wpisy Krzysztofa Ziemca. Prezenterowi Wiadomości TVP puściły nerwy

Krzysztof Ziemiec odpowiedział krytykom Wiadomości
Krzysztof Ziemiec odpowiedział krytykom Wiadomości Fot. TVP
Krzysztofowi Ziemcowi oberwało się za to, jak Wiadomości TVP przedstawiły Przystanek Woodstock ("najobskurniejszy festiwal świata"). Prezenter postanowił odpowiedzieć oburzonym internautom. To nie była jednak łatwa przeprawa.


Jak pisaliśmy, Wiadomości oparły swój materiał na tekście brytyjskiego tabloidu, który napisał o "najbrudniejszym festiwalu", jakim ma być Woodstock. Reporter programu pokazał imprezę w negatywnym świetle, mówiąc m.in. o pozostałych po uczestnikach śmieciach czy wizycie polityków PO. Na Twitterze najbardziej dostało się jednak właśnie Ziemcowi, który zapowiadał materiał.

Bartosz Węglarczyk z Onetu zaproponował dziennikarzowi, że zabierze go na Woodstock, żeby mógł poznać coś, o czym "tak chętnie opowiada". Ziemiec odpisał, że w porządku, tylko to nie on opisuje, a brytyjski dziennik. Dalej przekonywał, że w Wiadomościach nikt nie obraził uczestników Przystanku.
Ziemcowi skończyła się cierpliwość, gdy publicysta Michał Setlak zapytał go, gdzie się podzieje, "gdy minie efemeryczna pisowska noc" i co powiedzą jego dzieci.
Potem wytłumaczył, że jest nerwowy, "gdy poucza ktoś, kto życzy komuś najgorszego". Ziemiec odniósł się w ten sposób do wpisu Setlaka o prezesie Jarosławie Kaczyńskim, który brzmiał: "Życzę temu łajdakowi jak najszybszej śmierci".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • TVP
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki