Prezes PiS "wygrywa internety". Na wakacjach pozuje z kolegami w biało-czerwonej pelerynie przeciwdeszczowej

Jarosław Kaczyński na urlopie. Na Twitterze zamieszczono zdjęcia
Jarosław Kaczyński na urlopie. Na Twitterze zamieszczono zdjęcia Fot. Twitter / Joachim Brudziński
Jarosław Kaczyński szaleje w górach. Wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński doniósł na Twitterze, że prezes wszedł na Koziarz w Beskidzie Sądeckim. Na dowód opublikował zdjęcie, do którego Kaczyński ustawił się w "narodowej" pelerynie przeciwdeszczowej z orłem na piersi.

Kaczyński odpoczywa na urlopie. Najpierw był nad Zalewem Szczecińskim, gdzie łowił ryby m.in. w towarzystwie ministra gospodarki morskiej Marka Gróbarczyka i europosła Czesława Hoca. Teraz przyszedł czas na góry. "Wielu z nas poznało dziś smak górskiego deszczu i wiatru, ale na Koziarza dotarli tylko najtwardsi" – napisał pod zdjęciami na Twitterze Joachim Brudziński.

Wśród zdobywców znalazł się właśnie prezes PiS. Jedna fotografia szczególnie rozbawiła internautów. Kaczyński założył czapkę z daszkiem i dość niekonwencjonalną pelerynę w barwach narodowych.
"To jest outfit memotwórczy", "Dlaczego taką krzywdę JK robicie?" – komentują pod zdjęciem dziennikarze. Niektórzy uważają, że strój Kaczyńskiego nie jest odpowiedni.

Jesteście ciekawi, kim są koledzy Kaczyńskiego, z którym prezes wyjeżdża na urlop? W naTemat pisaliśmy o "wakacyjnej świcie", która dokłada wszelkich starań, by szef partii rządzącej miał przyjemny wypoczynek.
Trwa ładowanie komentarzy...