Chcesz się ubrać w pelerynę jak Kaczyński? Serwisy aukcyjne oferują taką stylówę w przystępnej cenie

"Look" Jarosława Kaczyńskiego jest dostępny dla każdego internauty. Wystarczy kilkanaście złotych i konto na serwisie aukcyjnym.
"Look" Jarosława Kaczyńskiego jest dostępny dla każdego internauty. Wystarczy kilkanaście złotych i konto na serwisie aukcyjnym. fot. Twitter / Joachim Brudziński
Zwolennicy chwalą go za patriotyzm nawet w deszczową pogodę. Przeciwnicy zarzucają mu, że przebrał się za flagę. Jednak niezależnie od tego, jak ocenić "stylówę" prezesa PiS, jest ona dostępna dla każdego. Biało-czerwone peleryny są popularnym towarem w serwisach aukcyjnych.

Jarosław Kaczyński zrobił niemałe zamieszanie w internecie. Powód? Dał się sfotografować w biało-czerwonej pelerynie przeciwdeszczowej. Zdjęcie na Twittera wrzucił jego partyjny kolega, marszałek Joachim Brudziński.
Dla części osób taki strój jest wyrazem patriotyzmu, a dla innych to dowód na "przebieranie się za flagę". Jednak prezes PiS nie jest pierwszym, który założył taki strój. Ubiór jest dostępny na serwisach aukcyjnych. Niektórzy sprzedawcy reklamują go jako strój dla kibiców, ale klientami są nie tylko fani sportu.

Okrycie wzorowane na fladze można kupić już za kilka- lub kilkanaście złotych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...