Bezbłędna odpowiedź byłego premiera. Gdy Miller usłyszał, że to PiS wprowadził Polskę do UE, nie mógł sobie odmówić

Leszek Miller w bezbłędny sposób odpowiedział wiceministrowi Szymańskiemu.
Leszek Miller w bezbłędny sposób odpowiedział wiceministrowi Szymańskiemu. Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Gazeta
O tym, ze rząd PiS lubi przypisywać sobie dokonania poprzedników wiadomo nie od dziś. Ale minister Szymański wyraźnie przesadził twierdząc, że to Prawo i Sprawiedliwość wprowadzało Polskę do UE. Leszek Miller skomentował to w naprawdę mistrzowskim stylu.

Konrad Szymański w wywiadzie udzielanym na antenie Polskiego Radia zauważył, że formacja Jarosława Kaczyńskiego jest właśnie tą, która wprowadzała Polskę do Unii Europejskiej. Trudno powiedzieć, na czym opierał się wiceszef MSZ, w każdym razie jego słowa spotkały się szybko z reakcją internautów.
Robert Gwiazdowski opublikował zdjęcie, na którym widać premiera Leszka Millera i ówczesnego szefa MSZ Włodzimierza Cimoszewicza podpisujących traktat akcesyjny. Podpis pod zdjęciem: Jarosław Kaczyński i Witold Waszczykowski. Ironii i poczucia humoru nie można odmówić Gwiazdowskiemu. Ale jeszcze lepszą ripostą popisał się Leszek Miller. – I nawet się pan nie zarumienił, Panie ministrze. Przecież ja jeszcze żyję – stwierdził na Twitterze były premier.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...