Czy to szyfr? Tomasz Sakiewicz zamieścił tajemniczą wiadomość na Twitterze

Tomasz Sakiewicz, naczelny "Gazety Polskiej" zamieścił enigmatyczny komunikat na Twitterze.
Tomasz Sakiewicz, naczelny "Gazety Polskiej" zamieścił enigmatyczny komunikat na Twitterze. fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
Czy to szyfr? Alkotwitter? A może kot przebiegł po klawiaturze? Internauci snują domysły po enigmatycznym wpisie naczelnego "Gazety Polskiej" na Twitterze.

"Gazeta Polska" i "Gazeta Polska Codziennie", którym szefuje Tomasz Sakiewicz, lubią się zajmować mnożeniem tajemniczych hipotez o katastrofie smoleńskiej. Nic dziwnego, wszak GPC jest zależna od PiS, gdyż w zarządzie wydającej ją spółki Forum zasiada kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, szefa partii.

Tym razem jednak redaktor naczelny Tomasz Sakiewicz stworzył tajemniczy komunikat na inny temat. Można się domyślać, że chodzi o Tatry, ale nawet kolega z TVP, Cezary Gmyz, nie ma pewności czy rzeczywiście o to.
Internauci próbują się domyślić, o co mogło chodzić redaktorowi sprzyjającej PiS "Gazety Polskiej". Jedni pytają co chciał przekazać, inni "diagnozują" alkotwitter, czyli pisanie na Twitterze pod wpływem alkoholu.
Są jednak i tacy, którzy poszli śladem linku zamieszczonego przez Sakiewicza. Kliknięcie na niego raczej mnoży pytania, niż cokolwiek wyjaśnia.
Wyświetla się bowiem strona Niezależnej z błędem 404 i komunikatem, że coś poszło nie tak. No cóż, to jest oczywiste na pierwszy rzut oka. Tomasz Sakiewicz już usunął swojego tweeta. A my zostaliśmy z nierozwikłaną tajemnicą.
Trwa ładowanie komentarzy...