Reżyserem najnowszego "Pitbulla" będzie Władysław Pasikowski.
Reżyserem najnowszego "Pitbulla" będzie Władysław Pasikowski. Facebook/Marcin Dorociński

Nowy film z popularnej serii będzie się nazywał "Ostatni pies". Wśród aktorów są między innymi Marcin Dorociński, Cezary Pazura, Dorota "Doda" Rabczewska oraz Katarzyna Nosowska, dla której będzie to debiut na srebrnym ekranie. Reżyserem będzie zaś Władysław Pasikowski. Dotychczasowy reżyser Patryk Vega wcześniej nie dogadał się z producentami.

REKLAMA
Doda ma zagrać w "Pitbullu", jak już wcześniej powiedziała, szefową mafii. Wystąpią też Rafał Mohr, znany fanom z roli "Nielata" i Krzysztof Stroiński, który dotychczas grał "Metyla". Będzie też między innymi Cezary Pazura, Izabela Kuna i Krzysztof Materna.
Swoją rolę w najnowszej odsłonie "Pitbulla" ogłosił Marcin Dorociński na Facebooku. Akor jest zachwycony scenariuszem, który, jak napisał, ma reżyserować jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów. Dorociński cieszy się na myśl o współpracy z kolegami, z którymi pracował nad "jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu".
Filmy z serii "Pitbull" są jednymi z najpopularniejszych w polskim kinie. "Niebezpieczne kobiety" obejrzało 2,7 mln widzów, "Nowe porządki" prawie 1,5 mln. Popularna była też pierwsza odsłona filmu.