Przedsiębiorca zaatakował nauczyciela WOS-u, który zrobił zdjęcie z konstytucją. Porównał go do... pedofila

Nauczyciel Krzysztof Majsak z Głogowa zaatakowany przez przedsiębiorcę
Nauczyciel Krzysztof Majsak z Głogowa zaatakowany przez przedsiębiorcę Fot. Krzysztof Majsak
Zdjęcie nauczyciela Wiedzy o Społeczeństwie z Głogowa, który pozował w koszulce z napisem "Konstytucja", zrobiło furorę w sieci. I wywołało falę hejtu. Pedagog został zaatakowany m.in. przez lokalnego przedsiębiorcę i byłego polityka PJN. Ten wzywa do zwolnienia nauczyciela i nazywa go "osobnikiem".

Krzysztof Majsak z Głogowa pokazał, czego będzie uczył swoich podopiecznych w szkole. Zrobił lekcję o Konstytucji RP, a potem pochwalił się na Facebooku zdjęciem, na którym jest ubrany w charakterystyczną koszulkę. Ten gest wywołał masę pozytywnych komentarzy, ale znaleźli się też tacy, którzy atakują nauczyciela. Jest wśród nich Andrzej Radomski, przedstawiający się jako przedsiębiorca, były koordynator powiatowy partii Polska Jest Najważniejsza.
"Gdzie 'to' uczy i dlaczego jeszcze 'uczy' i deprawuje nasze dzieci w swoim miejscu pracy? Ten osobnik może mieć poglądy jakie sobie chce, ale w miejscu pracy typu szkoła NIE MA PRAWA ich wyrażac. Dziwią mnie zachwyty pani poseł Ewa Drozd albo polubienia pana starosty, ale to jest niedopuszczalne!!!" – napisał Radomski na Facebooku.

Na Twitterze dodał, że Majsak "indoktrynuje dzieci", a poseł PO Ewa Drozd i starosta z Głogowa go "uwielbiają". Jak stwierdził, sprawa nadaje się do prokuratury.

Do wpisów Radomskiego odniósł się sam nauczyciel. Jak stwierdził, przedsiębiorca porównał go... do pedofila. "Dokładnie prowokatorze, masz ten sam schemat postępowania jak pedofil!!! Wykorzystujesz dzieci!!! Poruszę kazdą instytucje Polski byś już nie miał styczności z dziećmi!! Lekcja WOS to wiedza i nic więcej, a nie twoja chora demagogia" – napisał pod jego postem Radomski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...