Nic gorszego dziś nie zobaczysz. Ekspert TVP o demonstracjach kobiet: "stałem i myślałem: kto to rucha?"

Roman Sklepowicz o manifestacjach kobiet. Czysty szowinizm i chamstwo
Roman Sklepowicz o manifestacjach kobiet. Czysty szowinizm i chamstwo Fot. "wRealu24"
– Ładne laski idą na dyskotekę, a brzydkie, których nikt nie chce bzykać, to idą na demonstracje – mówił w internetowej telewizji "wRealu24" prawnik Roman Sklepowicz, który jeszcze niedawno występował jako ekspert w TVP Info. Dalej było jeszcze gorzej.

Roman Sklepowicz nie tylko postawił tezę, że uczestniczki kobiecych manifestacji w ramach "Czarnego Wtorku" nie chcą być "bzykane". Jak stwierdził, sam stał i oceniał, którą z nich by "bzyknął". – I mówię: ta? O Jezus, o Boże. Tak stałem i myślałem i doszedłem do wniosku: kto to rucha? Doszedłem do wniosku, że nikt. I dlatego idą w tej manifestacji – przekonywał Sklepowicz, na co jego kolega ze studia, Marcin Rola, wybuchnął śmiechem.
Trudno nawet dobrać słowa, które mogłyby skomentować ten występ. "Cham, prostak, szowinista" – kwitują najczęściej internauci.

Innego zdania są najwyraźniej pracownicy TVP. W lipcu Sklepowicz grał rolę eksperta w TVP Info w sprawie zmian w sądownictwie. Co ciekawe, dyrektor Wojskowego Biura Historycznego Sławomir Cenckiewicz zwrócił uwagę na jeden szczegół: Sklepowicz był oficerem służb PRL, dokładnie Wojskowej Służby Wewnętrznej.

"Jak tu nie kochać polskiej prawicy, skoro oficer WSW występuje jako autorytet TVP Info" – napisał.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...