Nagranie, po którym Magdalena Ogórek powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu. Co teraz mówi o Kwaśniewskim?

Magdalena Ogórek i Aleksander Kwaśniewski
Magdalena Ogórek i Aleksander Kwaśniewski Fot. Youtube
– Wolałabym, by określać Kwaśniewskiego jako przedstawiciela głębokiej postkomuny. Mówmy tak jak jest – stwierdziła ostatnio Magdalena Ogórek. Internauci natychmiast przypomnieli jej wspólny występ z byłym prezydentem.

Ogórek wypowiedziała słowa o Kwaśniewskim, gdy współgospodarz jej programu w TVP Info wspomniał o byłym prezydencie. – Ja jeśli pozwolisz, lekko cię poprawię. Ja bym wolała, żebyś używał sformułowania: Aleksander Kwaśniewski jako przedstawiciel głębokiej postkomuny – wypaliła, czym wprawiła w konsternację wielu komentatorów.

Bo jak zapomnieć, że historia relacji Ogórek z Kwaśniewskim sięga 2002 roku? Jak zapomnieć, że Ogórek pracowała w kancelarii Kwaśniewskiego? W końcu: jak wyprzeć z pamięci, co się działo, gdy SLD wystawiło dzisiejszą dziennikarkę TVP jako kandydatkę w wyborach prezydenckich?

Po sieci krąży filmik, który dobrze podsumowuje to, jaką drogę przeszła Ogórek. Występuje w nim z Kwaśniewskim, a ten zachwala jej kandydaturę, mówiąc, że "będzie wierna wartościom lewicy".
Zresztą, nie pierwszy to już raz, kiedy hipokryzję Ogórek widać jak na dłoni. Podobnie było w przypadku jej wypowiedzi o Martinie Schulzu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...