Pawłowicz pozywa Owsiaka aż w trzech sprawach. I nie chodzi tylko o seks

Krystyna Pawłowicz pozwała Jerzego Owsiaka w trzech sprawach.
Krystyna Pawłowicz pozwała Jerzego Owsiaka w trzech sprawach. Facebook/Jurek Owsiak i Aleksandra Koszyk/Agencja Gazeta
Krystyna Pawłowicz pozwała Jerzego Owsiaka aż w trzech sprawach. Dotyczą jego słów o seksie na Przystanku Woodstock, Bono, a także "Ruchu wysłania Krystyny Pawłowicz w kosmos".

Jerzy Owsiak odniósł już do tego na Facebooku, publikując film. – Obok mnie karuzela, a prawdziwa karuzela ruszy już niedługo - te słowa nie odnosiły się jednak do najbliższych działań fundacji Owsiaka, o których również opowiedział.

Szef WOŚP pokazał trzy pozwy sądowe od Krystyny Pawłowicz. Dotyczą słów o seksie na przystanku Woodstock, riposty Owsiaka na słowa Pawłowicz o wokaliście U2 Bono, a także "Ruchu wysłania Krystyny Pawłowicz w kosmos". Owsiak nazywa je trzema "kuriozalnymi, bajkowymi sprawami". Szef WOŚP jest ciekawy, jak będą wyglądały rozprawy, ale potwierdza swoją obecność w sądzie. Jak powiedział, w sądzie będzie mówił o słowach Krystyny Pawłowicz, które określił "huraganem nienawistnej mowy skierowanej do Polaków". – Sprawy mogą okazać się bardzo ciekawe dla Polaków. Mówiąc krótko: karuzela za moment rusza! – podsumował.

Rusza karuzela!

Opublikowany przez Jurek Owsiak na 4 października 2017
Jerzy Owsiak powiedział na Przystanku Woodstock słowa skierowane do Krystyny Pawłowicz: "Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać." Kilka dni później Owsiak przeprosił Pawłowicz słowami "Pani Krystyno, przepraszam, że w ten sposób wystartowałem do Pani. Jestem pierwszy, który może panią Krystynę przytulić". Posłanka jednak nie dała się przeprosić, nazywając słowa Owsiaka nieszczerymi i dziecinnymi.

Sprawa Bono jest z kwietnia 2016 roku. Pawłowicz napisała na Facebooku, że "pewien pieśniarz, niejaki Bono odstawił na chwilę instrument muzyczny i niestety przemówił. Powiedział tylko to, co wiedział,czyli niewiele. A dowiedział się od europejskich lewaków. Że Polska i Węgry są hipernacjonalistyczne".

Pewien pieśniarz, niejaki Bono odstawił na chwilę instrument muzyczny i niestety przemówił. Powiedział tylko to, co...

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 17 kwietnia 2016
Owsiak odpowiedział tak: "Na ścianie mojego gabinetu w Fundacji wisi jej wypowiedź o Bono sprzed kilku miesięcy. Jest to coś, co dodaje mi siły, abyśmy robili to, co robimy. Na przykład Najpiękniejszy Festiwal Świata - Przystanek Woodstock".

Trzeci zarzut dotyczy wspierania akcji na fanpage'u "Ruch wysłania Krystyny Pawłowicz w kosmos”. Owsiak nie jest jednak jego administratorem ani założycielem, poza tym fanpage nosi obecnie nieco inną nazwę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...