Nieprawdopodobne chamstwo taksówkarza z Londynu. Jego słowa krzywdzą miliony Polaków

Londyńskiego taksówkarza wyprowadził z równowagi rowerzysta, który zwrócił mu uwagę, że jedzie po pasie dla rowerów.
Londyńskiego taksówkarza wyprowadził z równowagi rowerzysta, który zwrócił mu uwagę, że jedzie po pasie dla rowerów. YouTube/Aha Tamasarof
Dużą popularność zyskuje wideo zamieszczone w serwisie YouTube. Jego bohaterami są londyński taksówkarz, który stanął w niedozwolonym miejscu i rowerzysta, który ośmielił się zwrócić na to uwagę.

Kierowca taksówki zatrzymuje się na pasie rowerowym. Rowerzysta zwraca mu na to uwagę i powtarza to kilkukrotnie. Nie zraża to jednak kierowcy, który wpada w szał. Krzyczy, by nie dotykał jego samochodu, a następnie wygłasza wulgarny komentarz: "Wracaj do p***nej Polski! Wracaj do Rumunii. Nieważne skąd jesteś, wracaj tam! Nikt cię tu nie chce, nikt cię tu nie zapraszał" – wykrzykuje taksówkarz do rowerzysty.
Rowerzysta jedzie za taksówkarzem i pyta: – Jesteś rasistą? Dlaczego jedziesz po moim pasie? – dopytuje. Taksówkarza to nie zraża, bo dalej dyskutuje z cyklistą.

Głos ws. zachowania kierowcy zabrała już Transport of London, spółka, która zarządza taksówkami w Londynie. – Jesteśmy zszokowani filmem – powiedział rzecznik organizacji, która wszczęła już wobec kierowcy postępowanie dyscyplinarne.

źródło: "Daily Mail"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...