Zamykają sprawiedliwe sądy, teraz będzie wielkie żeglowanie. Rusza nowa kampania PFN

Mateusz Kusznierewicz zdobywał olimpijskie medale sterując mniejszymi jednostkami. Teraz ma wypłynąć w rejs na jachcie oceanicznym.
Mateusz Kusznierewicz zdobywał olimpijskie medale sterując mniejszymi jednostkami. Teraz ma wypłynąć w rejs na jachcie oceanicznym. Fot. Mateusz Kusznierewicz
Polska Fundacja Narodowa, ta sama, które stoi za kampanią "Sprawiedliwe sądy" rusza z nowym pomysłem. Mateusz Kusznierewicz będzie żeglował przez dwa lata i uśmiechając się w każdym porcie będzie promował Polskę.

Trwają przygotowania do rejsu, który wielu żeglarzy może sobie tylko wymarzyć. Dwa lata na wodzie na jachcie oceanicznym? Któż by odmówił… W każdym razie Mateusz Kusznierewicz tego nie zrobił i już za pół roku wypłynie wraz z polską załogą w wielki rejs. Do Polski ma wrócić za dwa lata, na setną rocznicę zaślubin Polski z morzem. Przez tern czas ma odwiedzić po drodze 100 portów.,

Trudno ocenić, czy uśmiechnięty Mateusz Kusznierewicz dobrze wypromuje nasz kraj na świecie, ale zapewne lepiej, niż poprzednia kampania organizowana przez Polską Fundację Narodową. Akcja "Sprawiedliwe sądy", która miała uświadomić społeczeństwu patologie w polskim wymiarze sprawiedliwości powszechnie została uznana za słabą agitację polityczną, na którą wydano miliony publicznych pieniędzy. W dodatku wiele plakatów odnosiło się do kłamliwych oskarżeń pod adresem sędziów.
Trwa ładowanie komentarzy...