Lawina komentarzy po wpisie Filipa Chajzera. "Jeśli zastanawialiście się jak wygląda 200 000 PLN..."

Prezenter Filip Chajzer postanowił podzielić się z internautami wrażeniami z wizyty w ekskluzywnym butiku.
Prezenter Filip Chajzer postanowił podzielić się z internautami wrażeniami z wizyty w ekskluzywnym butiku. Facebook/Filip Chajzer
Filip Chajzer znów rozgrzał internautów. Prezenter opisał swoją wizytę w ekskluzywnym butiku przy okazji kręcenia materiału o tematyce modowej. Jego wzrok przykuło horrendalnie drogie futro.

– Jeśli zastanawialiście się jak wygląda 200.000 PLN, to wygląda... właśnie tak (Dokładnie 199.850) Kawalerka w Warszawie na wieszaku. Ew. kilkadziesiąt soboli... Sobole to takie pocieszne puchate zwierzaki. Tak - są ludzie którzy to kupują – zaczął swój wpis na Facebooku Chajzer.

Drodzy Państwo. Przy okazji realizacjj materiału TV wpadłem do pewnego ekskluzywnego butiku w stolicy. Jeśli...

Opublikowany przez Filip Chajzer na 12 października 2017
Jak łatwo się domyślić, Filip Chajzer wywołał postem złość internautów, którzy nie przebierali w słowach, oceniając producentów futra, ale i potencjalnych klientów. Na wpis zareagowało już 18 tysięcy osób, jest pod nim 1,4 tys. komentarzy i 920 udostępnień.

– Trzeba być tak nieprawdopodobnie próżnym i oderwanym od rzeczywistości imbecylem, by sprawić sobie takie wdzianko, że dalszy komentarz jest chyba zbędny! – pisał jeden z internautów. – Futro jest piękne, ale tylko na zwierzętach!. Ludzie wiedzą w jaki sposób zdobywa się te futra, a jednak je noszą, przykra jest ta znieczulica – dodała internautka. Komentarzy w tym tonie było mnóstwo.

Znalazły się jednak i inne. – Szanowni Czytelnicy, nie mówię, że zabijanie kilkudziesięciu zwierzaków na 1 futro jest w porządku, ale weźcie pod uwagę co następuje. Futra naturalne są bardziej ekologiczne bo nie rozkładają się kilkaset lat tak jak plastikowy badziew, tzw. "eko futra " i "eko skóry". Kupowanie "Ekofutra" to koszmarna hipokryzja – to przykład opinii z przeciwnej strony.


To nie pierwszy raz, kiedy wypowiedź Filipa Chajzera odbija się szerokim echem. W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zasłynął tym, że bez wahania spłacił dług 93-letniego powstańca. Prezenter tym samym dał pretekst do gorącej dyskusji o prawdziwym patriotyzmie oraz o tym, co to znaczy być prawdziwą gwiazdą.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...