"To jest na pewno oficjalny profil?". Media Markt przeprasza za wyskoki admina na Facebooku

Atak hakera czy marketingowca? Internauci zastanawiają się, co się dzieje na profilu Media Markt na Facebooku.
Atak hakera czy marketingowca? Internauci zastanawiają się, co się dzieje na profilu Media Markt na Facebooku. screen facebook.com/MediaMarktPolska
"Przepraszamy wszystkich naszych użytkowników za niedogodności i nieporozumienia powstałe w wyniku chwilowego przejęcia kontroli nad naszym profilem przez osoby niepowołane" – kaja się na Facebooku firma Media Markt zajmująca się sprzedażą urządzeń RTV i AGD. Ale internauci mają trochę inne zdanie w tej sprawie.

"Ej, weźcie tego gościa przywróćcie bo był świetny. Zatrudnijcie go na etat i sprzedaż wzrośnie 300%" – odpowiada jeden z komentujących, Miłosz. "Jak już ustalicie kto, to to go zatrudnijcie bo przynajmniej coś się działo ciekawego i ludzie czekali na nowe Wasze wpisy " – zachęca Bartek. "Zabawnie było. Nikomu krzywda się nie stała przecież" – komentuje Aleksandra oświadczenie firmy.

Oświadczenie MediaMarkt w sprawie nieautoryzowanych aktywności na profilu MediaMarkt Polska.

Opublikowany przez MediaMarkt Polska na 23 października 2017
"A ja wciąż myślę, że to zwykła akcja marketingowa pozorowana. Ciekawe czy naprawdę ktoś im na konto wszedł" – zastanawia się Olaf. Nie jest jedynym internautą, który podejrzewa, że wpadka Media Marktu w rzeczywistości jest "wpadką". Oto rzekomo nieautoryzowane komunikaty zamieszczane na profilu firmowym.

Kshslenf pozie osowuw księgi iii wydusi eeeeeeertyyu

Opublikowany przez MediaMarkt Polska na 22 października 2017

Opublikowany przez MediaMarkt Polska na 22 października 2017
bhę

Opublikowany przez MediaMarkt Polska na 21 października 2017
Prawdziwe przejęcie strony czy akcja marketingowa? To wiedzą tylko w Media Markt. Tymczasem na Facebooku powstała już strona domagająca się... przywrócenia "nieautoryzowanego" admina.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...