Było o włos od powtórki tragedii ze Stalowej Woli? W centrum handlowym na Śląsku zatrzymano mężczyznę z nożem

W Wodzisławiu Śląskim zatrzymano dziwnie pobudzonego mężczyznę, który w pewnym momencie zaczął nożem ciąć własne spodnie.
W Wodzisławiu Śląskim zatrzymano dziwnie pobudzonego mężczyznę, który w pewnym momencie zaczął nożem ciąć własne spodnie. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Jeszcze nie umilkły echa po ataku nożownika w galerii handlowej w Stalowej Woli, a tymczasem w Wodzisławiu Śląskim zatrzymano jednego z klientów galerii, który będąc nadmiernie pobudzonym w pewnym momencie zaczął ciąć własne spodnie. Nie można wykluczyć, że tym razem w ostatniej chwili udało się zapobiec tragedii.

Jak donosi Radio Zet, zatrzymanym jest bezdomny, dobrze znany miejscowej policji. Zwracał na siebie uwagę nadzwyczajnym pobudzeniem, w pewnym momencie zaczął nerwowo ciąć nożem własne spodnie. Tego było już za wiele, przybyły na miejsce patrol policji zatrzymał mężczyznę, po czym przyjechała karetka i odwieziono zatrzymanego do szpitala na obserwację psychiatryczną.

Tym razem nikomu nic się nie stało, jedyną szkodą są pocięte spodnie. Pamiętać jednak należy o ataku ze Stalowej Woli, gdzie kilka dni temu nożownik zaatakował klientów galerii handlowej. Dźgał nożem na oślep, zabijając 51-letnią kobietę, a 9 osób raniąc, z czego dwie są w stanie krytycznym. Zatrzymanemu nożownikowi postawiono zarzut usiłowania morderstwa, grozi mu wyrok dożywotniego więzienia.

źródło: Radio Zet
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...