"Widzę, że tego homoseksualnego chłopca muszę w jakiś sposób podniecać". Jeden wpis Filipa Chajzera wywołał burzę

Wizerunek Filipa Chajzera został nadszarpnięty wpisem o "homoseksualnym chłopcu".
Wizerunek Filipa Chajzera został nadszarpnięty wpisem o "homoseksualnym chłopcu". Fot. Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta, screen z facebook.com/ChajzerFilip
Popularność Filip Chajzer zdobył przede wszystkim dzięki działalności charytatywnej i ludziom, którym rzeczywiście pomógł. Jednak celebrycki światek nie znosi tak spokojnych i pozytywnych przekazów. Tym razem do wywołania burzy wystarczył jeden facebookowy wpis.

Czymże byłby celebrycki światek bez lokalnych wojenek i wymiany złośliwości. I jeżeli ktoś myśli, że robiący wrażenie poważnego i w miarę odpowiedzialnego Filip Chajzer w nich nie uczestniczy, ten jest w dużym błędzie. Świadczy o tym wpis dziennikarza "Dzień Dobry TVN", który był odpowiedzią na... inny post autora celebrycko-satyrycznego fanpage'a.
I właśnie zdjęcie Patryka Chilewicza, współtwórcy facebookowego Vogule Poland, oraz zdanie o "homoseksualnym chłopcu" wzbudziło poruszenie.
Oczywiście, odpowiedź "poszkodowanych" nadeszła dosyć szybko.
Jednak konia z rzędem temu, kto wie od czego to wszystko się zaczęło. A, bez wątpienia Filip Chajzer wytykaniem komukolwiek orientacji seksualnej nikomu nie pomaga. Tym bardziej sobie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...