"Nigdy nie zamawiaj tej kanapki”. Zaskakująca szczerość byłych pracowników barów McDonald’s

Jeden z gdańskich barów McDonald's.
Jeden z gdańskich barów McDonald's. Bartosz Bańka/Agencja Gazeta
Byli pracownicy sieci McDonald’s, którzy wypowiadali się podczas dyskusji w internecie, wskazali najgorsze danie, jakie można zamówić w popularnej sieci fastfoodów.

Bez obawy, nie chodzi o popularnego Big Maca czy frytki. Inne mięsne kanapki także są bezpieczne. Dyskusja pracowników w internetowym serwisie Reddit obiegła media z całego świata. Dotyczyła kanapki z rybą.

Zdaniem jednego z nich, nie ma szans, że ryba z kanapki będzie świeża. Ryba nie może być "prosto z wody", gdyż, jak pisali, smakuje tak samo, niezależnie od tego w jakim została przygotowana barze: europejskim czy amerykańskim. Filety mają być przygotowywane o wiele wcześniej, a potem cały dzień leżeć w panierce w podgrzewaczu. Kolejny napisał, że kanapki są trzymane w obskurnej szafce, a potem jedynie podgrzewane przez 5 sekund.

Pracownicy wskazali jednak sposób na świeżego fileta. Należy poprosić o rybę przygotowaną na zamówienie. Wtedy realizacja zamówienia trwa o 5 minut dłużej, ale w zamian klient dostaje świeżą rybę. Taki wybór mają jednak klienci sieci w USA. Pracownicy odradzali także zamawianie posiłków w barach po godz. 23 z powodu upuszczania składników na podłogę i nie mycia rąk po wyjściu z łazienki.

źródło: "Daily Mail"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...