"Dokończyła głównie to, co zaplanowano za czasów rządów Lecha Kaczyńskiego". Jacek Sasin ocenia prezydent Warszawy

Jacek Sasin zdaje się nie zauważać zmian, jakie zaszły w Warszawie w ostatnich 12 latach.
Jacek Sasin zdaje się nie zauważać zmian, jakie zaszły w Warszawie w ostatnich 12 latach. Fot. Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta
Co prawda w walce o Warszawę, Hanna Gronkiewicz-Waltz już nie będzie brać udziału, ale poseł PiS Jacek Sasin nie ustaje w walce z obecną prezydent stolicy. W ostatniej radiowej rozmowie stwierdził, że przez ostatnich 12 lat, w Warszawie... nie zmieniło się prawie nic.

– Żaden most, ani żadna inwestycja kulturalna, druga linia metra nieskończona (...) dokończyła głownie to co zaplanowano za czasów rządów Lecha Kaczyńskiego – tak w rozmowie w Polskim Radiu 24 Jacek Sasin ocenił trzy kadencje Hanny Gronkiewicz-Waltz.
Oczywiście, ta "merytoryczna" ocena prezydent pochodzącej z drugiej strony politycznej barykady musiała skończyć się bardzo szybka i precyzyjną odpowiedzią internautów, szczególnie tych pochodzących czy mieszkających w stolicy.
Jak widać, Centrum Nauki Kopernik, druga linia metra (teraz rozbudowywana), wymiana tabory w komunikacji miejskiej, Most Północny, odbudowa Mostu Łazienkowskiego, Muzeum POLIN i wiele innych inwestycji wartych ponad 30 miliardów złotych, gdzies umknęło posłowi Sasinowi. Ciekawe jest, że Jacek Sasin nadal atakuje Hanne Gronkiewicz-Waltz. Przecież po ostatnim blamażu z powiększaniem stolicy, poseł Sasin na prezydenta stolicy startował nie będzie.
Trwa ładowanie komentarzy...