TVP świętuje powrót polskiej reprezentacji na antenę. W radosnym spocie pojawia się… truskawka na torcie

Truskawka na torcie zostaje zastąpiona wisienką i wszystko wraca na swoje miejsce.
Truskawka na torcie zostaje zastąpiona wisienką i wszystko wraca na swoje miejsce. Fot: screen / spot reklamowy TVP Sport
Ostatnie ważne spotkania o punkty polska reprezentacja w piłce nożnej rozegrała na początku października tego roku i z ostatnim gwizdkiem skończyła się umowa, która dawała Polsatowi wyłączność na transmisje meczów. Najbliższe spotkanie z Urugwajem będzie pokazywane na antenie TVP. Kurski świętuje, jest tort i truskawka.

"Wszystko wraca na swoje miejsce" – pod takim hasłem reklamowane jest piątkowe spotkanie kadry Adama Nawałki z reprezentacją Urugwaju. To także powód do radości Jacka Kurskiego, który już wcześniej zdążył ogłosić, że odzyskanie praw do transmisji meczów kadry przez media publiczne to jego indywidualny sukces. Radości tej nie psuje nawet fakt, że Jacek Kurski mija się z prawdą i jeszcze zanim został prezesem wiadomym było, że tak się stanie.
Ciekawe w spocie jest co innego. Ktoś pozwolił sobie na sporą złośliwość w stosunku do Polsatu, w którym do tej pory transmitowano mecze kadry. Tomasz Hajto, jako ekspert Polsatu zasłynął z różnych ciekawych powiedzonek i śmiesznym pomyłek. Jedna z nich miała miejsce, gdy Hajto komplementował udane zagranie zawodnika określając je jako truskawkę na torcie. I właśnie ta truskawka pojawia się teraz w spocie reklamowym, a w pewnym momencie zastępuję ją wisienka. Wszystko wraca na swoje miejsce.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...