Szykujcie różdżki! Już w 2018 roku fani Harry'ego Pottera dostaną grę na smartfony. Będzie sukces na miarę Pokemonów?

To już pewne - w 2018 roku posiadacze smartfonów będą mogli zagrać w Harry Potter Go. Czy aplikacja powtórzy sukces Pokemon Go?
To już pewne - w 2018 roku posiadacze smartfonów będą mogli zagrać w Harry Potter Go. Czy aplikacja powtórzy sukces Pokemon Go? Fot. mat. prasowe
Były plotki fanów, było dementi producenta Pokemon Go, ale teraz wiadomo już na pewno. Niantic Labs idzie za ciosem i w przyszłym roku wypuści grę osadzoną w świecie Harry'ego Pottera.

O sprawie pisze serwis Tech Crunch. Jak informuje portal, praktycznie wszystko oprócz tego, że gra powstanie, jest jeszcze niejawne. Wiadomo, że gra na smartfona zostanie wypuszczona w 2018 roku, ale kiedy dokładnie, tego Niantic Labs nie chce zdradzić.

Wszystko wskazuje na to, że gigant będzie chciał powtórzyć sukces gry Pokemon Go, która stała się fenomenem dostarczając rozrywkę i okazję do rywalizacji ludziom na całym świecie. Przypuszcza się, że podobnie jak w przypadku Pokemon Go, gra Harry Potter Go będzie wymagała dużej aktywności fizycznej w prawdziwym świecie, by zbierać nagrody i toczyć walki z innymi graczami. Podekscytowani?

źródło: techcrunch.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...