Polskie władze obrażone w amerykańskim serialu? "Donald Trump" wykrzykuje obelgi

Animowany odpowiednik Donalda Trumpa obraża polskiego przywódcę.
Animowany odpowiednik Donalda Trumpa obraża polskiego przywódcę. YouTube/RA MA
Podobno śmiech jest najgroźniejszą bronią. Czy tak jest w przypadku satyrycznej amerykańskiej kreskówki? W jej odcinku jest fragment poświęcony polskiemu przywódcy.

Internauci wytropili fragment odcinka, w którym animowany odpowiednik Donalda Trumpa rozmawia przez telefon z niewymienionym z imienia i nazwiska polskim przywódcą. Wypowiada stek wulgaryzmów i obelg, takich jak "pedale", "jak będą smakować ci moje jaja", po czym wieńczy to stwierdzeniem "w d***e mam nasze porozumienia, jesteś polskim karłem" i rzuca słuchawką.

Mamy nadzieję, że scena z kreskówki nie spowoduje reakcji polskich władz, jak stało się tak w przypadku słów, jakie ukazały się na temat braci Kaczyńskich w niemieckich mediach. Oto kontrowersyjny fragment odcinka South Park. Cały odcinek sitcomu można natomiast znaleźć na stronie inernetowej serialu South Park.
South Park to amerykański animowany sitcom dla dorosłych, którego charakterystyczną cechą są liczne wulgaryzmy, jakie padają z ust kreskówkowych postaci. Z tego też powodu produkcja wzbudza kontrowersyjne opinie. Była jednak wielokrotnie nagradzana między innymi przez tygodnik "TV Guide", który umieścił South Park na 10. miejscu wśród najlepszych seriali animowanych na świecie. Pełne odcinki można obejrzeć na stronie internetowej sitcomu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...