"Żona idealna" i dwie inne aktorki oskarżają znanego aktora o molestowanie. Obnażał się, groził bronią

Julianna Margulies i dwie inne aktorki oskarżają Stevena Seagala o molestowanie seksualne.
Julianna Margulies i dwie inne aktorki oskarżają Stevena Seagala o molestowanie seksualne. fot. materiały promocyjne
Wygląda na to, że tej fali nie da się już zatrzymać. Po tym, jak wyszło na jaw że znany producent Harvey Weinstein molestował seksualnie aktorki, ruszyła lawina wyznań. Wkrótce posypały się oskarżenia wobec Kevina Spaceya, a teraz pojawiają się informacje o Stevenie Seagalu.

Julianna Margulies, odtwórczyni głównej roli w serialu "Good Wife" oskarża go o molestowanie seksualne.Razem z nią zarzuty wobec znanego aktora stawiają dwie inne aktorki: Jenny McCarthy i Portia de Rossi. O molestowaniu przez Seagala mówi też dziennikarka Lisa Guerrero. Seagal, znany m.in. z takich filmów jak "Wygrać ze śmiercią" i "Liberator", miał rutynowo stosować przemoc seksualną wobec kobiet.

Julianna Margulies mówi, że Seagal uporczywie składał jej niechciane propozycje seksualne i eksponował broń palną, stwarzając poczucie zagrożenia. Z kolei Jenny McCarthy ("Córka Mikołaja", "Krzyk 3"), była partnerka Jima Carreya, twierdzi, że na prywatnym castingu Seagal zażądał od niej, by zdjęła sukienkę, by mógł zobaczyć jej piersi. Portia de Rossi ( Nelle z "Ally McBeal") relacjonuje, że gdy po przesłuchaniu do filmu została sam na sam z Seagalem, ten zaczął rozprawiać o ważnej roli jaką gra "chemia" między aktorami i rozpiął rozporek.

źródło: dziennik.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...