Aspirant Mateusz, pseudonim "Kulson", pokazał twarz! Komiczna konferencja policjantów

Kim jest "Kulson"? To policjant, aspirant Mateusz
Kim jest "Kulson"? To policjant, aspirant Mateusz Fot. Policja
"Aspirant Kulson", czyli bohater słynnego już filmu z 11 listopada, w końcu pokazał twarz. Na konferencji w Warszawie odpowiadał na pytania dziennikarzy. Mówił m.in., jak radzi sobie ze "sławą".

Nagranie z policjantem o pseudonimie "Kulson" wywołało burzę. Wszystko dlatego, że w pierwszej chwili wielu komentatorom wydawało się, że jeden z funkcjonariuszy krzyczy do zatrzymanej w trakcie Marszu Niepodległości kobiety "siadaj, k***". Potem okazało się, że nie użył niecenzuralnego słowa, a jedynie zwrócił się do kolegi o specyficznym pseudonimie.
Policja zapowiadała, że ujawni tożsamość "Kulsona". I tak się stało. Aspirant Mateusz, policjant z 9-letnim stażem w warszawskiej prewencji, wystąpił dziś na konferencji prasowej.

"Panie Kulsonie...." – zaczął swoje pytanie Filip Chajzer z TVN-u, co wywołało salwę śmiechu. – Ta ksywa została wymyślona około 5 lat temu. Genezy sam nie znam – mówił aspirant Mateusz. Pytany o to, jak radzi sobie z popularnością, odpowiedział, że "najbardziej cierpi telefon". – W moim życiu to jakoś wiele nie zmienia – dodał.

Czy ma świadomość, że jest w tej chwili najbardziej znanym policjantem w kraju? – Mam świadomość, ale nie jest to dla mnie zbyt ważne – uciął "Kulson".

Na konferencji wypowiadał się także przełożony policjanta, który krzyczał do niego "siadaj". – Wydałem mu polecenie, siadaj "Kulson", po ksywce się zwróciłem. To wszystko, co mam w tej chwili do powiedzenia – stwierdził.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...