"Każdy ma prawo do prywatnej wolności". Bogusław Linda tłumaczy, dlaczego bierze udział w Kampanii Przeciw Homofobii

Bogusław Linda wziął udział w Kampanii Przeciw Homofobii.
Bogusław Linda wziął udział w Kampanii Przeciw Homofobii. Fot. Facebook / KPH
Dla jednych to twardziel z kałachem, ale jak sam twierdzi, świetnie by się sprawdził w roli geja. Bogusław Linda wziął udział w Kampanii Przeciw Homofobii i tłumaczy, dlaczego wolność jest taka ważna.

– Był to Janusz Zaorski, ale nie wiem, dlaczego zrezygnował z tego pomysłu. Według mnie się nadawałem – przyznaje Bogusław Linda w odpowiedzi na pytanie, czy ktoś mu kiedyś zaproponował rolę homoseksualisty. Aktor przez wielu kojarzony jako twardziel biegający po ekranie z kałachem i przeklinający na różne wymyślne sposoby w krótkim spocie tłumaczy, że w życiu najważniejsza jest wolność prywatna każdego człowieka, póki nikogo nie krzywdzi.
Boguław Linda

[franka i wiola] Bogusław Linda jest z nami! Podaj dalej! Etatowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda został nową twarzą akcji społecznej KPH „Ramię w ramię po równość”. Słynący z bezkompromisowych wypowiedzi aktor zabrał głos w sprawie miłości i akceptacji osób LGBT. Opowiedział również historię o roli geja, którego ostatecznie nie zagrał... zdj. Michał Dąbrowski / fotografia film: Paweł Czarskowski Movlab

Opublikowany przez Kampania Przeciw Homofobii na 14 listopada 2017
Linda podkreśla, że miłość bardzo rzadko krzywdzi ludzi. – Jeżeli ludzie się kochają, to jest to absolutnie ich prywatna sprawa – przekonuje aktor dodając, że nikomu nic do tego. Linda w krótkim spocie wygłasza przekaz do wszystkich, którym taka miłość nie odpowiada. – Wyjdźcie ze skorupy, żeby spojrzeć na drugiego człowieka, bo czasami to może być fajny kumpel albo fajna kumpela. Bo czasami szkoda życia, a można spotkać paru ciekawych ludzi – mówi Linda.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...