"Człowieku, który to zrobiłeś, jesteś idiotą". Filip Chajzer obnaża standardy Facebooka

To zdjęcie stało się przyczyną zablokowania konta Filipa Chajzera na Facebooku.
To zdjęcie stało się przyczyną zablokowania konta Filipa Chajzera na Facebooku. Facebook/Filip Chajzer
Prezenter Filip Chajzer napisał na Facebooku, że pierwszy raz zetknął się z sytuacją, w której to medium usunęło jego post. W poście było zdjęcie dziecięcej rączki trzymanej przez dziadka oraz komentarz z emotikonem, który wyraża... "kupkę".

I tak oto pierwszy raz w życiu Facebook zablokował mi konto na FB. To kara za naruszenie zasad społeczności FB. Zasady...

Opublikowany przez Filip Chajzer na 19 listopada 2017
Jak pisze Filip Chajzer, jego konto zostało zablokowane na Facebooku, a post usunięty. Teraz posty może dodawać tylko z konta swoich adminów, a dzieje się tak na skutek luki w blokadzie. "Pozwolę sobie naruszyć standardy jeszcze raz. Człowieku, który to zrobiłeś - jesteś idiotą" – pisze prezenter.

Wskazuje na inny przykład, który sam zgłosił Facebookowi. Chodzi o stronę, "która urządziła mistrzostwa Polski w "obrzydliwym obrażaniu Papieża Jana Pawła II". Otrzymał odpowiedź, że strona nie narusza standardów społeczności Facebooka. – To zdecydujcie się - co jest dla was standardem – puentuje.

Internauci nie zostawiają suchej nitki na Facebooku i kpią, że Chajzer zdradził największą tajemnicę celebrytów o tym, że ich dzieci także robią kupkę. Filip Chajzer kilka tygodni temu ponownie został ojcem. Dziennikarzowi urodził się syn. To drugie dziecko prezentera. Pierwsze tragicznie zginęło dwa lata temu w wypadku samochodowym.


Aktualizacja: Filip Chajzer poinformował, że Facebook przywrócił materiał. Ponadto administratorzy portalu społecznościowego podali, że do usunięcia doszło przez pomyłkę.

Facebook jednak się zreflektował. Pozdrawiam i serdecznie ściskam Członka!

Opublikowany przez Filip Chajzer na 19 listopada 2017
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...