Internauci oburzeni. Na tym filmie widać, jak kurier inPost obchodzi się z paczkami

Kurier w ogóle nie przejmował się paczkami, które wyrzucał z auta.
Kurier w ogóle nie przejmował się paczkami, które wyrzucał z auta. Fot. Robert Szostak / Facebook (oryginalne nagranie) / kadr z kopii na YouTube
Absurdalna scena w Krakowie w okolicy Galerii Kazimierz. Ktoś przyłapał kuriera InPost na tym, jak bezceremonialnie wyrzuca z busa paczki, które zaraz umieści w paczkomacie. Przesyłki jedna po drugiej lądowały na twardym bruku. Nagranie rozchodzi się po sieci, a firma już odniosła się do tej sprawy.


Autorem nagrania jest Robert Szostak, internauta z Krakowa, który zamieścił je na Facebooku. Film, zanim został ukryty na jego profilu lub skasowany, obejrzało ponad 350 tys. osób. Kopię nadal można zobaczyć na YouTube:
Na filmie dokładnie widać, jak kurier wyrzuca z busa kolejne paczki. Te z hukiem lądują na chodniku.

Sprawę skomentował w rozmowie z Wirtualną Polską Wojciech Kądziołka, rzecznik Grupy Integer.pl, w której skład wchodzi InPost.  – Znamy już ten przypadek i przede wszystkim chciałbym przeprosić naszych klientów za to zdarzenie – powiedział i dodał: – Obecnie jest ono weryfikowane w naszym krakowskim oddziale, jednak już teraz podęliśmy decyzję o dyscyplinarnym zwolnieniu tego pracownika.

Ponadto rzecznik podkreślił, że firma sprawdzi, czy przesyłki nie zostały uszkodzone, i w razie potrzeby naprawi szkody.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...