Tak Polacy szturmują galerie handlowe. Sprawdziliśmy, gdzie są korki w Czarny Piątek

Polacy szturmują galeria handlowe i dyskonty podczas Czarnego Piątku (zdjęcie ilustracyjne).
Polacy szturmują galeria handlowe i dyskonty podczas Czarnego Piątku (zdjęcie ilustracyjne). Marcin Stępień/Agencja Gazeta
Trwa zakupowe szaleństwo. Galerie handlowe i dyskonty wskakują na falę Czarnego Piątku i oferują przeróżne promocje. Gdy Polacy wracają z pracy, szał zakupów jeszcze narasta. Widać to na zakorkowanych ulicach w pobliżu centrów handlowych.

Pisaliśmy o trikach, które stosują sprzedawcy. Mogą spowodować, że niektórzy będą leczyć moralnego kaca po tym, jak wydadzą zbyt dużo, na coś co wygląda na promocję, a w rzeczywistości nią nie jest. Jednak nie odstraszyło to klientów, którzy jak co roku, dają się nabrać na magię Czarnego Piątku.
Tłumy są w jednym z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie, Arkadii. - Tłumy ludzi, niemal wszędzie kolejko do kas od kilkunasty do nawet kilkudziesięciu minut – relacjonowaliśmy w materiale wideo.
Dantejskie sceny przeżywają kierowcy, którzy jeżdżą po największych miastach. Dzieje się tak nie tylko w Warszawie, ale także w Trójmieście czy Łodzi.
Zakorkowane ulice są także w okolicach Biedronek w Polsce. Sieć dyskontów na Black Friday przygotowała ofertę, która zapewne podbija kieszenie niejednego klienta – drobne sprzęty elektroniczne oraz domowe AGD Biedronka sprzedaje o 23 proc. taniej.

Totalny odlot w centrum handlowym Arkadia. Tłumy ludzi, niemal wszędzie kolejki do kas od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut. Kupujecie dziś?

Opublikowany przez Natemat.pl na 24 listopada 2017
Rabat z okazji "Czarnego Piątku" obowiązywać będzie przez trzy dni – od piątku do niedzieli. Dyskont w promocyjnej ofercie udostępni prawie 150 produktów, m.in: myszki, głośniki, powerbanki, stacje pogodowe, a nawet laptopy. 
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.