W nocy obrzucono kamieniami Ośrodek Kultury Muzułmańskiej w Warszawie. Prowadzący placówkę od dawna dostawali pogróżki

Policja ustala przebieg zdarzeń oraz sprawców napadu na Ośrodek Kultury Muzułmańskiej na warszawskiej Ochocie.
Policja ustala przebieg zdarzeń oraz sprawców napadu na Ośrodek Kultury Muzułmańskiej na warszawskiej Ochocie. Fot. facebook.com/okmwarszawa
Dziś około 2:00 w nocy, nieznani sprawcy zdewastowali Ośrodek Kultury Muzułmańskiej na warszawskiej Ochocie. Są straty materialne, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Trwa ustalanie sprawców.

Do ataku na Ośrodek doszło około 2 w nocy. W budynku zostały powybijane szyby, zdemolowane drzwi i klimatyzatory oraz zdewastowany ogródek restauracji. Nie wiadomo na razie, ilu było sprawców, ale po wielkości i charakterze zniszczeniach widać, że musiało być ich co najmniej kilku. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a atakującym nie udało się dostać do środka budynku.
Na miejscu pracuje policja, która zabezpiecza ślady, przesłuchuje świadków i analizuje nagrania z monitoringu, który mógł zarejestrować sprawców napaści.Jak dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, przedstawiciele ośrodka, wcześniej wielokrotnie otrzymywali pogróżki, m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej i portali społecznościowych. Informowali o nich także policję oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

źródło: rmf24.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.