Co się dzieje na prawicy?! "Gazeta Polska" ogłasza koniec Andrzeja Dudy i nazywa gorszym od "Komoruskiego"

"Gazeta Polska" napisała niezwykle krytycznie o Andrzeju Dudzie, porównując go do "Bolka" i "Komoruskiego".
"Gazeta Polska" napisała niezwykle krytycznie o Andrzeju Dudzie, porównując go do "Bolka" i "Komoruskiego". Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Szokujące słowa można przeczytać w najnowszym numerze "Gazety Polskiej", która wypowiada posłuszeństwo Andrzejowi Dudzie. Mało tego, porównuje go do "Bolka" - co w prawicowych środowiskach jest obelżywym określeniem Lecha Wałęsy - i pisze, że Duda jest nawet gorszy niż "Komoruski", które to wyzwisko jest używane wobec Bronisława Komorowskiego od czasu katastrofy smoleńskiej.

"Urzędem prezydenta rządzi hybryda, będąca połączeniem jakichś chorych odjazdów Dudy oraz lobby komunistycznych trepów z BBN" – możemy przeczytać w najnowszym numerze "Gazety Polskiej". Autorem tej opinii jest zastępca redaktora naczelnego tygodnika Piotr Lisiewicz.

– Odtąd hybryda owa będzie mieć w niniejszej rubryce nazwę "Dudaczewski" – deklaruje Lisiewicz. I obiecuje, że nazwisko prezydenta więcej w jego rubryce nie padnie. Jak pisze, "kogoś takiego, jako realnego bytu już nie ma". I puentuje, że obecny prezydent realizuje program w 180 stopni przeciwny do tego, na który umówił się z wyborcami.

Zdaniem publicysty "Gazety Polskiej", Andrzej Duda jest w tej chwili "Komoruskim-Bis". Ten epitet funkcjonuje w odniesieniu do byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Autor idzie jednak dalej z tym określeniem, pisząc, że urzędujący prezydent jest nawet gorszy niż "Komoruski", ponieważ oszukał swoich wyborców.


I porównuje go jeszcze do "Bolka", co w prawicowych środkach przekazu jest obelżywym określeniem Lecha Wałęsy. Co wspólnego ma Duda z "Bolkiem"? Publicysta "GP" zauważa podobieństwa w takich deklarowanych działaniach Wałęsy jak "rozliczenie z komuną, koniec grubej kreski i przyspieszenie zmian". Zdaniem dziennikarza "GP", Duda, podobnie jak Wałęsa nie dotrzymuje słowa.

źródło: "Gazeta Polska"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...