Donald Tusk ogłosił, że weźmie udział w akcji charytatywnej. Internauci zareagowali błyskawicznie

Donald Tusk napisał na Twitterze, że weźmie udział w akcji charytatywnej. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.
Donald Tusk napisał na Twitterze, że weźmie udział w akcji charytatywnej. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Fot. Twitter.com / DonaldTusk
Wystarczyło zdjęcie i kilka słów od szefa Rady Europejskiej, by wywołać emocje internautów. Donald Tusk opublikował na Twitterze swoje świąteczne zdjęcie i zapowiedział, że weźmie udział w akcji charytatywnej. Internauci zareagowali błyskawicznie.

Tusk weźmie udział w "Szlachetna paczce". To świąteczna akcja charytatywna, z okazji której wolontariusze odnajdują i oceniają potrzebujące rodziny, a następnie darczyńcy przygotowują paczki z darami skrojone pod potrzeby konkretnych osób. W tym roku wręczenie paczek odbędzie się 9 i 10 grudnia. I właśnie informację o zaangażowaniu się w tę akcję opulikował Donald Tusk na Twitterze.
Do tego dołączył swoje zdjęcie ze świątecznym kubkiem i choinką w tle. Przez kilka godzin wpis został polubiony prawie 1,5 tys. razy. Internautki i internauci dziękują politykowi za udział w akcji.
Jednak oprócz entuzjazmu i podziękowań, pojawiły się wpisy polityczne dotyczące "paki". Przeciwnicy Donalda Tuska liczą na to, że wsadzą go do więzienia i współczują rodzinie, która dostanie od niego prezent. Zwolennicy wyrażają nadzieję, że jak Donald Tusk wróci do kraju, to wsadzi do więzienia polityków PiS za łamanie Konstytucji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b] "Jak sąd kapturowy". [/b] Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera
WYWIAD

"Jak sąd kapturowy". Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.

[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"