Funkcjonariusze wkroczyli do warszawskiego ratusza. Trzy osoby zatrzymane za korupcję

Trzej urzędnicy zatrzymani w warszawskim ratuszu. Powód: podejrzenie korupcji w związku z reprywatyzacją.
Trzej urzędnicy zatrzymani w warszawskim ratuszu. Powód: podejrzenie korupcji w związku z reprywatyzacją. fot. Jan Zamoyski / AG
Kamil D., Krzysztof R. i Jacek W. to trzej urzędnicy zatrzymani dziś rano w warszawskim ratuszu na polecenie Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu. Są podejrzani o korupcję w związku z tzw. dziką reprywatyzacją.

Obecnie funkcjonariusze przeszukują mieszkania podejrzanych. Prokuratura Regionalna we Wrocławiu, która prowadzi 35 postępowań związanych z reprywatyzacją w Warszawie, postawi zarzuty zatrzymanym, gdy zostaną do niej doprowadzeni.

Kamil D. to podinspektor Drugiego Działu Nieruchomości Dekretowych m. st. Warszawy w Wydziale Spraw Dekretowych i Związków Wyznaniowych Biura Gospodarki Nieruchomościami Urzędu m. st. Warszawy.

Krzysztof R. kieruje Działem Nieruchomości Dekretowych m. st. Warszawy w Wydziale Spraw Dekretowych i Związków Wyznaniowych Biura Gospodarki Nieruchomościami Urzędu m. st. Warszawy.

Jacek W. jest głównym specjalistą Pierwszego Działu Nieruchomości Dekretowych m. st. Warszawy w Wydziale Spraw Dekretowych i Związków Wyznaniowych Biura Gospodarki Nieruchomościami Urzędu m. st. Warszawy oraz

źródło: dziennik.pl
Trwa ładowanie komentarzy...