Tęskniliście za Małgorzatą Rozenek? Już wkrótce zobaczycie ją w nowym programie z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek wraz z mężem Radosławem Majdanem wystąpią w nowym show TVN "Iron Majdan".
Małgorzata Rozenek wraz z mężem Radosławem Majdanem wystąpią w nowym show TVN "Iron Majdan". fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta
Fani Małgorzaty Rozenek mogą zacierać ręce. Perfekcyjna pani domu, która zasłynęła także w show "Azja Express", wystąpi w nowym programie. I to nie sama: razem z mężem Radosławem Majdanem. Już wiosną będziemy mogli zobaczyć przygody pary w "Iron Majdan".

Żelazna dama polskich porządków i były piłkarz zagoszczą na ekranach naszych telewizorów na wiosnę. TVN postanowił pójść za ciosem i po wielkim sukcesie "Azja Express" z udziałem celebrytów postanowił dostarczyć widzom więcej rozrywki. "Iron Majdan" to autorski format stacji, skrojony na miarę znanej pary.
Na czym będzie polegał program? Otóż Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą podróżować po całym świecie i wykonywać zadania, które postawią przed nimi autorzy show. Przy okazji sprawdzą jak silny jest ich związek i czy potrafią przejść przez próby, które przyniosą im okoliczności.

Małgorzata Rozenek już poinformowała na Instagramie o swoim nowym show. Odpowiedź fanek jest entuzjastyczna, choć zdarzają się i głosy krytyczne. "Extra nazwa! Tylko proszę nie wycinać waszych sprzeczek" – prosi Monika. "Do marca czekać? Buuu!" – niecierpliwi się Anula.

źródło: wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...