Zaskakujące wyznanie kandydatki na Miss Polski. Zapytano ją, kim chciałaby być

Anna Jakubik, Miss Lubelszczyzny, nie kryje się ze swoimi przekonaniami w mediach społecznościowych.
Anna Jakubik, Miss Lubelszczyzny, nie kryje się ze swoimi przekonaniami w mediach społecznościowych. Instagram/Anna Jakubik
Anna Jakubik na pozór może się wydawać kandydatką na miss, jakich wiele. Profil na Instagramie, a na nim zdjęcia przez lustrem z komórką w kuszących pozach. Ale jest coś jeszcze, co w przypadku młodzieży korzystającej z mediów społecznościowych jest naprawdę rzadkie.

Anna Jakubik ma 20 lat i pochodzi z Lubelszczyzny. Powiedziała na filmie promocyjnym na Facebooku, że gdyby nie była sobą, chciałaby być ojcem Adamem Szustakiem. Dlaczego? To proste: "niesie ludziom nadzieję, dobrą nowinę i po prostu jest dla ludzi, nie dla siebie".

Adam Szustak to jeden z najpopularniejszych polskich kapłanów, z powodzeniem wykorzystujący media społecznościowe. Deklarował, że planuje zalać cały YouTube Słowem Bożym. Na swoim blogu publikuje kontrowersyjne opinie. Twierdzi, że homoseksualizmu nie można traktować jako cechy wrodzonej. Jego zdaniem, homoseksualizm jest "raną płciową, rodzi się z pustki płciowej i marzenia o męskości czy kobiecości. Wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne było decyzją polityczną, a nie naukową", mówił na swoim vlogu.

We wrześniu 2017 uruchomił profil na portalu Patronite, przez który wspiera kilka tysięcy osób miesięcznie. Patronite to pierwsza w Polsce platforma finansowania młodych twórców z wielu dziedzin kultury i sztuki.

Z kim ja głoszę???!!!? Zapraszamy z Adamem na rekolekcje w Gdyni!!!

Opublikowany przez Tomasz Nowak na 4 grudnia 2017
Wypowiedź Jakubik nie jest przypadkowa, bowiem nie kryje się z wiarą katolicką na swoim profilu na Instagramie. Brała na przykład udział w słynnym "Różańcu do granic", czyli ogólnopolskiej modlitwie wzdłuż granic Polski, której ambasadorem był między innymi aktor Cezary Pazura. "To już dziś, już za chwilę, na granicach naszej ojczyzny! Tysiące Polaków będzie powierzało Matce Bożej w pięknej modlitwie różańcowej nasz kraj! Jestem niesamowicie dumna i wzruszona! Niezależnie od tego gdzie teraz jesteście i co wam nie pozwala być na granicy! Łapcie różaniec i odmawiajcie - godz. 14!", napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie komentarzy...