Magdalena Ogórek ma nową pracę w mediach publicznych. W Szczecinie, ale program poprowadzi z Warszawy

Magdalena Ogórek obecnie jest prowadzącą program "W tyle wizji". Teraz będzie prowadzić też rozmowy z politykami w Radiu Szczecin.
Magdalena Ogórek obecnie jest prowadzącą program "W tyle wizji". Teraz będzie prowadzić też rozmowy z politykami w Radiu Szczecin. Screen/TVP
Magdalena Ogórek, której medialna kariera przyspieszyła po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, dostała nową pracę w mediach publicznych. Obecnie prowadzi między innymi program "W tyle wizji" w TVP, którego format jest wzorowany na "Szkle Kontaktowym" emitowanym w TVN24.

Nową "fuchę" Magdalena Ogórek dostała w publicznym Radiu Szczecin, gdzie dołączy do grona prowadzących "Rozmowy pod krawatem", czyli wywiady z rozpoznawalnymi politykami. Co ciekawe, Magdalena Ogórek nie będzie musiała nawet dojeżdżać do Szczecina. Audycje ma prowadzić ze... studia w Warszawie.

To właśnie na popularność byłej kandydatki na prezydenta liczą szefowie Radia Szczecin. – Magdalena Ogórek ma łatwiejszy i szybszy dostęp do najbardziej rozpoznawalnych i najważniejszych polityków w Polsce – tłumaczy Przemysław Szymańczyk, redaktor naczelny Radia Szczecin. – Zależy nam na tym, by ich komentarze i opinie znajdowały się na naszej antenie, a przede wszystkim były kojarzone z Radiem Szczecin – dodał Szymańczyk. Ogórek ma być gospodarzem czwartkowych wydań "Rozmów pod krawatem". Wtorkowe wydania prowadzi Piotr Cywiński.

Magdalena Ogórek poza programem "W tyle wizji" prowadzi jeszcze w TVP Info "O co chodzi" i „Studio Polska”, a w Polskim Radiu 24 audycję „Utracone. Odzyskane”.

źródło: Press
Trwa ładowanie komentarzy...