Kultowy serial powraca. Kreskówkę oglądały z zapartym tchem miliony Polaków

Captain Tsubasa powróci w nowej odsłonie w 2018 roku.
Captain Tsubasa powróci w nowej odsłonie w 2018 roku. Screen z serialu Captain Tsubasa
W Japonii ogłoszono nową adaptację mangi Yōichiego Takahashiego. Bohaterem będzie Captain Tsubasa, którego ekwilibrystyczne wyczyny podziwiało pokolenie dzisiejszych trzydziestolatków. To postać z popularnej azjatyckiej kreskówki sprzed ponad dwudziestu lat. Serial był emitowany w Polsce w stacji Polonia 1 ponad 20 lat temu.

Manga Captain Tsubasa powstanie w nowej odsłonie. Historia kreskówkowego piłkarskiego herosa ma być wiernie odtworzona w stosunku do serialowego pierwowzoru z 1983 r. Wyemitowano do tej pory 128 odcinków produkcji. Oto zwiastun nowej odsłony serialu:
Tsubasa jest kapitanem i utalentowanym piłkarzem japońskiej drużyny Nankatsu. Akcja serialu obejmuje między innymi mecze pomiędzy Nankatsu i innymi japońskimi zespołami. Głównym rywalem Nankatsu jest Toho, którego liderem i najlepszym strzelcem jest charyzmatyczny Kojiro.

Po rozgrywkach ligowych, w których zwycięża Nankatsu, bohaterowie z wielu japońskich drużyn łączą siły, po to by wspólnie reprezentować barwy Japonii podczas mistrzostw świata. Do tej pory poza serialem powstała też gra komputerowa o Tsubasie na platformę Nintendo. A oto najlepsze momenty z kultowej produkcji.
źródło: Na Ekranie
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.