"Zamiast przygotowywać święta...". Pasek TVP Info, który goni kobiety do garów już zrobił furorę w sieci

Ten pasek z TVP Info już zrobił furorę w internecie.
Ten pasek z TVP Info już zrobił furorę w internecie. Fot. twitter.com/thornboy1
To musiało się tak skończyć. Sobotni pasek TVP Info, który miał uderzyć w Ewę Kopacz, Platformę Obywatelską i protestujące kobiety i odesłać wszystkich do sprzątania i gotowania przed Świętami miał być groźny. Oczywiście wyszło jak zwykle, czyli tragikomicznie.

Podczas sobotniej Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej, po raz kolejny paskowy TVP Info pokazał klasę. "Ewa Kopacz te chwali kobiety, które zamiast przygotowywać święta – stoją przed Sejmem i sądami" – ten pasek zawojował wczorajsze media społecznościowe. Dzisiaj przyszedł czas na reakcję internetu.

"Zamiast przygotowywać Święta..." już doczekało się dużej ilości przeróbek. Jedni idą do pracy, drudzy czytają Mrożka, jeszcze inni stoją na rynku w Olkuszu.
Są też tacy, którzy siedzą na Twitterze, albo przed kamerą.
Po raz kolejny okazuje się, że do generowania internetowych memów i reakcji łańcuchowych wcale nie trzeba korzystać ze wzorców, które wędrują po świecie i znajdują się w polskim internecie nie wiadomo skąd. Wystarczy TVP i jakiekolwiek wydarzenie, w którym udział biorą politycy totalnej Platformy Obywatelskiej. Do tego wystarczą kobiety i protesty antyrządowe i proszę – gotowe.

A Wy drogie czytelniczki, co robicie zamiast przygotowywać Święta?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...