Roman Giertych ukarany za huczne urodziny żony. "Dla Ciebie kochanie mógłbym zapłacić tysiąc razy więcej"

ROman Giertych deklaruje, że zapłaciłby 1000 razy więcej, żeby uczcić godnie urodziny żony.
ROman Giertych deklaruje, że zapłaciłby 1000 razy więcej, żeby uczcić godnie urodziny żony. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
O tych urodzinach było głośno. Na samej imprezie zresztą też, tak bardzo, że aż musiała interweniować policja. Roman Giertych właśnie musiał zapłacić grzywnę, ale chyba nie żałuje. "Jeszcze raz 100 lat!" – życzy ukochanej żonie na Twitterze.

Impreza odbyła się w czerwcu, z okazji urodzin żony Romana Giertycha. Z doniesień prasowych wiadomo, że u byłego lidera LPR, wicepremiera i znanego adwokata bawili się politycy opozycji i wiele znanych osób. Między innymi Borys Budka, Ryszard Kalisz, czy Magda Gessler. Wiadomo też, że było głośno. Podobno do tego stopnia, że musiała interweniować policja.
Choć początkowo wydawało się, że sprawa zostanie zakończona tylko na pouczeniu, to zdenerwowani sąsiedzi mecenasa złożyli na policji oficjalne zawiadomienie i zakłócaniu ciszy nocnej.

To nadało całej sprawie zupełnie nowy bieg. "Zapłaciłem 200 zł grzywny za huczne wesele mojej żony" – zawiadamia na Twitterze Roman Giertych. I już w następnym zdaniu dodaje: "dla Ciebie kochanie mógłbym zapłacić 1000 razy więcej. Jeszcze raz sto lat!". To się nazywa miłość...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...