Kolejna świąteczna tragedia, tym razem w Łodzi. Siła uderzenia wyrzuciła z samochodu dwie kobiety

W tragicznym wypadku w Łodzi zginęły trzy osoby, a siedem odniosło obrażenia.
W tragicznym wypadku w Łodzi zginęły trzy osoby, a siedem odniosło obrażenia. Fot. youtube.com/Radio Łódź
Święta okazały się tragiczne dla rodzin pasażerów citroena i toyoty, które zderzyły się kilka minut po 23 na trasie Górna w Łodzi. Trzy osoby poniosły śmierć, a aż siedem jest rannych. Siła uderzenia samochodów była tak duża, że dwie pasażerki citroena wypadły przez przednią szybę samochodu.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu al. Bartoszewskiego z ul. Pryncypalną w Łodzi. Około godziny 23 na nieoświetlone już skrzyżowanie wjechał citroen i zderzył się z jadącą toyotą. Jak podał łódzki "Express Ilustrowany", najprawdopodobniej to kierowca citroena był sprawdzą zderzenia, miał nie ustąpić pierwszeństwa przejazdu kierowcy toyoty. Dochodzenie policji trwa, ale z informacji lokalnych mediów wynika, że samochody zderzyły się z bardzo dużą prędkością. W chwili uderzenia, przez przednią szybę wypadły dwie pasażerki citroena, które jechały na tylnych siedzeniach i nie miały zapiętych pasów bezpieczeństwa – tak donosi "Dziennik Łódzki". Razem z nimi w samochodzie znajdował się mężczyzna (miał zapięte pasy). Jego życia także nie udało się uratować.
W wypadku rannych zostało jeszcze siedem osób (dwie z citroena i pięć z toyoty). Dokładne przyczyny wypadku będą znane w najbliższych dniach.

źródło: radiolodz.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...