Siostry Godlewskie poszły do TVP2. Dały takie show, że trzeba było popić wodą

Siostry Godlewskie w "Pytaniu na Śniadanie" TVP2
Siostry Godlewskie w "Pytaniu na Śniadanie" TVP2 Fot. screen z TVP
"Po co promujecie takie osoby", "Jest dużo ciekawych ludzi, po co ten temat?", "Porażka, przełączyć kanał" – to pierwsze reakcje widzów TVP2 po występie sióstr Godlewskich. Te zostały zaproszone do programu "Pytanie na Śniadanie".

Siostry Godlewskie zaistniały w sieci dzięki piosence, którą nagrały przy okazji Bożego Narodzenia. Choć "zaistniały" tu duże słowo, bo właściwie internauci urządzili sobie festiwal żartów i kpin. Tym bardziej może dziwić, dlaczego TVP zaprasza do siebie takie "artystki". Godlewskie - ku zdziwieniu widzów - wystąpiły w "PnŚ", a nawet... jedna z nich zaśpiewała. Tym razem nie była to piosenka świąteczna, ale o "głazie, który ma duszę" ("Kolorowy wiatr" Edyty Górniak).

"To było takie piękne, że aż muszę popić" – stwierdziła w połowie występu druga z sióstr Godlewskich, Esmeralda. Ona nie dała się namówić na występ.
Widzowie miażdżąco ocenili program z udziałem Godlewskich. Na facebookowej stronie "PnŚ" zaroiło się od negatywnych komentarzy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b] "Jak sąd kapturowy". [/b] Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera
WYWIAD

"Jak sąd kapturowy". Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.

[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"