Trzyma sztamę z gangsterami, promuje pracę w policji. Patryk Vega wystąpił w spocie z pałowaniem w tle

Patryk Vega nakręcił spoty promujące pracę w policji.
Patryk Vega nakręcił spoty promujące pracę w policji. Screen z Twitter.com/Policja_KSP
Chyba nie ma zbyt wielu chętnych do pracy w policji, skoro trzeba prosić o pomoc Patryka Vegę. Kontrowersyjny reżyser co prawda kręci filmy z mundurowymi w roli głównej, ale nie pokazuje ich w zbyt dobrym świetle. Tonący brzytwy się chwyta...

Warszawska policja wypuściła na swoim Twitterze trzy spoty w ramach akcji "Ty też możesz". – Cześć tu Patryk Vega, kręcę filmy o policjantach, ty też możesz być jednym z nich, zostań policjantem Komendy Stołecznej Policji – mówi najpopularniejszy obecnie reżyser w Polsce. A tle widzimy policjantów tłumiących zamieszki.
Głównym bohaterem kolejnego spotu jest "Majami" czyli Piotr Stramowski - aktor znany z dwóch filmów serii "Pitbull". Trudno usłyszeć co mówi, bo jest zagłuszony przez... pałowanie. Oto transkrypcja: Cześć, nazywam się Piotrek Stramowski, grałem policjanta "Majamiego" w ostatnim „Pitbullu”, chcesz zostać prawdziwym policjantem? Wstąp do Komendy Stołecznej Policji.
W trzecim spocie występuje aktorka Olga Bołądź, która w "Botoksie" była ratownikiem medycznym, ale teraz przywdziała strój policjatki. Zobaczymy ją też na ekranach kin w kolejnym filmie Vegi – "Kobiety mafii".
Zdumiewający jest też fakt, że reżyser, który promuje pracę w policji, przyznaje się do współpracy z gangsterami z grupy mokotowskiej. Tak przynajmniej wynika ze zwiastuna do jego najnowszego filmu "Kobiety mafii".
Przypomnijmy, że policja od wielu miesięcy desperacko szuka kandydatów do służby – m. in. pośród bezrobotnych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Zachód rezygnuje z diesli. [b]Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Zachód rezygnuje z diesli. Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.