"Nie kończę z polityką". Janusz Korwin-Mikke dementuje plotki i zapowiada proces

Janusz Korwin Mikke zdementował plotki jakoby zamierzał się wycofać z polityki
Janusz Korwin Mikke zdementował plotki jakoby zamierzał się wycofać z polityki Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
Janusz Korwin-Mikke nie zamierza kończyć z polityką, i zapowiada proces przeciwko dziennikowi "Fakt". Wszystko dlatego, że dziennik napisał, że JKM kończy z polityką, pracą w PE i dogaduje się w sprawie przejęcia jego posłów z Kukizem.

Zaczęło się od publikacji "Faktu", w którym pojawiły się informacje dotyczące przyszłości Janusza Korwin-Mikke. Dziennik spekulował, że JKM kończy swoją przygodę z Parlamentem Europejskim i z polityką w ogóle, a cały obecny stan posiadania, czyli posłów, struktury ma przekazać Kukizowi.

Jakiś redaktor jakiejś szmaty napisał, że (właśnie przeglądam): wycofuję się z PE, kończę z polityką, negocjuję z...

Opublikowany przez Janusz Korwin-Mikke na 12 stycznia 2018
„Jakiś redaktor jakiejś szmaty napisał, że wycofuję się z PE, kończę z polityką, negocjuję z Pawłem Kukizem oddanie mu swojej partii” – odpowiedział na te doniesienia wzburzony Janusz Korwin Mikke na Facebooku.

"Z tego wszystkiego prawdą jest, że rozważam wyjście z Parlamentu Europejskiego, reszta to kompletne bzdury. Nie kończę z polityką, nie oddaję p. Kukizowi partii, OLAF niczego nie ustalił, PE nie może na żadną partię nakładać kar finansowych, p. Wiplerowa była legalnie zatrudniona w PE, otrzymałem ostatnio nie trzy tysiące a dziewięć tysięcy euro grzywny za zacytowanie podręcznika, a nie za wypowiedzi rasistowskie” – dodaje lider partii Wolność. Dodał, że jest możliwość, iż wystartuje w wyborach na prezydenta Warszawy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.