"Sylwester z Dwójką" to rozrywkowy hit 2017 roku. Prawdziwym zwycięzcą nie jest jednak TVP

"Sylwester z Dwójką" to rozrywkowy hit 2017 roku. Na imprezie wystąpił m. in. Luis Fonsi z przebojem "Despacito".
"Sylwester z Dwójką" to rozrywkowy hit 2017 roku. Na imprezie wystąpił m. in. Luis Fonsi z przebojem "Despacito". Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
Tak jak "Despacito" jest największym przebojem zeszłego roku, tak "Sylwester marzeń z Dwójką", na którym wystąpił Luis Fonsi, nie ma sobie równych. To najchętniej oglądany program rozrywkowy 2017 r. Jacek Kurski ma powody do radości, ale prawdziwym zwycięzcą wcale nie jest TVP.

Ponad 6-godzinną transmisję imprezy sylwestrowej w TVP2 oglądało średnio 4,69 mln osób. Udział w tym czasie wynosił niemal 53 proc., czyli ponad połowa osób oglądających 31 grudnia wieczorem telewizję, miała włączoną "Dwójkę". Drugie miejsce zajął reality-show "Rolnik szuka żony" - finałowy odcinek na TVP1 oglądało 4,55 mln widzów. Trzecie miejsce podium zajął specjalny odcinek teleturnieju "Milionerzy" - zmagania uczestników w TVN oglądało średnio 4,04 mln osób.

W grupie komercyjnej: 16-49 lat, również wygrał "Sylwester z dwójką". Na drugim miejscu był program na TVN Magdy Gessler - "Kuchenne rewolucje", a na trzecim Polsat SuperHit Festiwal 2017. Ogólny ranking 50 najchętniej oglądanych programów rozrywkowych zdominował jednak Polsat. Połowa tj. 25 pozycji należy właśnie do tej stacji. 10 najpopularniejszych programów wyemitowało TVP1, 8 - TVP2 i 7 - TVN. Pełną listę znajdziecie tutaj.

Źródło: wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...