Miał zgotować żonie "prawdziwe piekło", a kochankę zabrać na miesięcznicę smoleńską

Senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Bonkowski lubi być blisko Jarosława Kaczyńskiego.
Senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Bonkowski lubi być blisko Jarosława Kaczyńskiego. Adam Stępien/Agencja Gazeta
Według informacji "Faktu", polityk Prawa i Sprawiedliwości, który się właśnie rozwodzi, zabrał kochankę na nietypowa randkę. Jej miejscem była miesięcznica smoleńska. Jego żona opowiedziała gazecie, jak odkryła zdradę męża.


Senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Bonkowski lubi być blisko Jarosława Kaczyńskiego, zwłaszcza podczas tak ważnych uroczystości jak miesięcznice smoleńskie. Zwykle pojawia się wtedy z biało-czerwoną flagą.

"Fakt" informuje, że Bonkowski złożył w sądzie pozew o rozwód. Od jakiegoś czasu ma pokazywać się w towarzystwie warszawskiej radnej Marioli G., którą poznał właśnie na miesięcznicy smoleńskiej. Żona senatora, Hanna Bonkowska, opowiedziała dziennikowi o romansie męża. Był 2013 r., kiedy jak co roku miał wyjechać z kolegami na Węgry. Mówił, że są w piątkę. Bonkowska przypadkowo dowiedziała się, że jest z nimi kobieta. Postanowiła sprawdzić komputer męża.

To co znalazła, zszokowało ją. Były tam setki miłosnych wyznań i czułe słówka, Mariola G. mówiła do jej męża per "Straszydełko". Bonkowska szybko skojarzyła, kim jest sympatia męża. Przypomniała sobie, że kiedyś G. była u nich w domu i Bonkowska wtedy niczego nieświadoma poczęstowała ją herbatą – opowiadała w rozmowie z "Faktem".

Przeczytała też korespondencję męża z Mariolą G., w której ta radziła mu, jak uzyskać rozwód kościelny, stwierdzenie nieważności małżeństwa czy zdiagnozować osobę psychicznie chorą. Jak twierdzi Bonkowska w rozmowie z "Faktem", mąż miał zgotować jej prawdziwe piekło. – Przy ludziach uśmiechał się do mnie i podawał rękę, a do ucha szeptał: "Jeszcze będziesz pełzać i błagać, żeby do mnie wrócić" – powiedziała w rozmowie z dziennikiem.


Mało tego, miał oskarżyć ją o zniesławienie, donieść na żonę do prokuratury i zacząć straszyć. Sprawa została umorzona przez śledczych. Zupełnie odmiennie Bonkowski ma zachowywać się wobec Marioli G. "Fakt" śledził parę podczas miesięcznicy i jak informuje, Bonkowski wobec partnerki był szarmancki i uprzejmy, ale bardzo oszczędny. Miał ją odwieźć do domu autobusem po miesięcznicy i randce w jednej z warszawskich kawiarni.

źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii