Polsat znalazł już następczynię Beaty Tyszkiewicz? Ma nią być znana aktorka filmowa i teatralna

Pojawiła się pierwsza kandydatura na jurorkę, która w "Tańcu z gwiazdami" ma zastąpić Beatę Tyszkiewicz.
Pojawiła się pierwsza kandydatura na jurorkę, która w "Tańcu z gwiazdami" ma zastąpić Beatę Tyszkiewicz. Fot. Maciej Świerczyński/Agencja Gazeta
Kolejna edycja popularnego show Polsatu zbliża się wielkimi krokami, ale wygląda na to, że na antenie zabraknie Beaty Tyszkiewicz. Stacja miała wycofać się ze współpracy z Tyszkiewicz ze względu na jej problemy zdrowotne. Jednak już pojawiła się pierwsza kandydatka, która mogłaby zastąpić arystokratkę za stołem jury. Jest nią znana z desek teatru i ekranów telewizorów aktorka – podaje "Fakt".

Jeszcze kilka dni temu nie było wiadomo, kto mógłby zastąpić Beatę Tyszkiewicz w roli jurorki wciąż popularnego show. Jednak jak donosi dziennik "Fakt", coraz częściej pojawia się konkretne nazwisko następczyni. Miałaby nią być Grażyna Szapołowska. – Wiadomo, że osoba, która przyjdzie na miejsce Beaty Tyszkiewicz, nie może być byle kim. Nie ma mowy o celebrytce bez dokonań. A pani Grażyna też ma niezwykłą klasę i charyzmę. I przede wszystkim też jest damą! – mówi tabloidowi osoba z zespołu producenckiego. Twierdzi też, że prowadzone są już pierwsze negocjacje z uznaną aktorką.

– Nikt nie ma wątpliwości, że dzięki swojemu czarowi i stylowi bycia Szapołowska świetnie ubarwiłaby show – przyznało źródło "Faktu". Nic nie jest jeszcze pewne, ale udział Grażyny Szapołowskiej nie jest wcale taki nieprawdopodobny. Artystka była już jurorką w "Bitwie na głosy". Jedyne co zostało, to czekać na decyzję producentów programu. A pani Beacie Tyszkiewicz życzyć jak najlepszego zdrowia.

źródło: fakt.pl
Trwa ładowanie komentarzy...