Ogromne problemy Katarzyny Figury. "Chyba będę musiała urządzić wyprzedaż"

Katarzyna Figura wyprzedaje majątek - donosi "Super Express".
Katarzyna Figura wyprzedaje majątek - donosi "Super Express". Renata Dąbrowska/Agencja Gazeta
Katarzyna Figura to kolejny po Zbigniewie Zamachowskim przykład, że nic nie trwa wiecznie. Uchodziła za polski symbol seksu przełomu lat 80. i 90, grała w takich filmach jak "Pociąg do Hollywood", "Kingsajz" czy komediach z serii "Killer". Jeszcze kilka lat temu mieszkała w pięknym domu w luksusowej dzielnicy Warszawy, dziś ma ogromne problemy finansowe – donosi "Super Express".

Katarzyna Figura sprzedała dom i mieszkanie
Kilka lat temu głośno było o małżeńskich problemach Katarzyny Figury, która opowiedziała Tomaszowi Lisowi, że Kai Schoenhals znęcał się nad nią i jej dziećmi. – Potem zaczęły się kłopoty finansowe. Martwiłam się, czy poradzę sobie finansowo. Wtedy wdrożyłam kolejny plan, czyli sprzedałam dom na Saskiej Kępie. Niedawno sprzedałyśmy też warszawskie mieszkanie mamy – mówiła Katarzyna Figura w wywiadzie dla „Pani”.

Ale to nie wszystko. Katarzyna Figura stopniowo wyprzedaje swoje rzeczy. Opowiedziała o tym "Super Expressowi". – Miałam różne domy na całym świecie, posiadałam je, wynajmowałam. Ostatnie lata nauczyły mnie, że nie należy się za bardzo przywiązywać do rzeczy. Niewiele przedmiotów potrzebujemy, a niestety w nie obrastamy... Chyba będę musiała urządzić jakąś wielką wyprzedaż, bo poza kilkoma rzeczami nie chcę wprowadzać ich do swojego obecnego życia – mówi o swoich kłopotach finansowych Katarzyna Figura.

I szczerze puentuje, że złote czasy w kinie to dla niej już odległa przeszłość. – Kino absolutnie nie ma na mnie pomysłu. Przyjęłam to do wiadomości. Byłoby śmieszne, gdybym teraz bazowała na tym, że 30 lat temu zagrałam w "Kingsajz" i dlatego bardzo proszę na podstawie tego proponować mi dziś role. To już przeszłość. Nie ma we mnie żalu, rozpamiętywania – podsumowuje Katarzyna Figura.


źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...