Chciała napisać dla niej nową rolę i chyba to zrobiła. Łepkowska chce zobaczyć Małgorzatę Kożuchowską w "Koronie Królów"

Ilona Łepkowska wymyśliła nową role dla swojej dawnej podopiecznej. Miałaby zagrać w "Koronie Królów".
Ilona Łepkowska wymyśliła nową role dla swojej dawnej podopiecznej. Miałaby zagrać w "Koronie Królów". Fot. Franciszek Mazur/Agencja Gazeta
"Korona Królów" już się opatrzyła i dalsze odcinki nie wzbudzają już takich emocji jak te pierwsze. Jednak za sprawą głównej scenarzystki serialu Ilony Łepkowskiej, może się to zmienić. Współtwórczyni "M jak Miłość" chciałaby w nowym serialu zobaczyć... Małgorzatę Kożuchowską.

Takie rewelacje podaje dzisiejszy "Super Express". – Jesteśmy w dużej mierze związani prawdą historyczną, więc musi to być postać wzięta z historii. Musiałaby być to postać pasująca do warunków, jakie ma Małgosia. Myślimy o drugim sezonie, w którym Kazimierz Wielki będzie dojrzalszym królem, będziemy musieli go postarzyć, być może wtedy znajdzie się dla niej rola. W tym sezonie nie ma takiej postaci, w której Małgosia mogłaby się odnaleźć, ale nie mówię, że w przyszłym sezonie to się nie zmieni – mówi tabloidowi Ilona Łepkowska, odpowiedzialna za scenariusz "Korony Królów".
Jak nieoficjalnie przyznaje Łepkowska, jej dawna podopieczna z czasów, gdy razem pracowały przy "M jak Miłość" idealnie pasowałaby do roli kochanka króla Kazimierza Wielkiego. – Małgosia wygląda fantastycznie i jest piękną kobietą, której czas się nie ima, ale mimo wszystko nasz obecny Kazimierz ma niecałe 30 lat... Więc to byłoby niewłaściwe, żeby grali parę. Jeśli postarzymy Kazimierza, być może z czasem będzie go grał inny aktor, to nie wykluczam, że zagrają kochanków... – dodaje Łepkowska. Te rewelacje są o tyle ciekawe, że niedawno Ilona Łepkowska wyraziła chęć napisania dla Małgorzaty Kożuchowskiej roli, choć obie panie mają skomplikowane stosunki.

źródło: se.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...