Padły haniebne słowa Polaków o Hitlerze i aborcji. Skandaliczny wykład w Warszawie

W czasie wykładu w Centrum Edukacyjnym Powiśle zachwalano Adolfa Hitlera i jego stosunek do kobiet, które dokonują aborcji.
W czasie wykładu w Centrum Edukacyjnym Powiśle zachwalano Adolfa Hitlera i jego stosunek do kobiet, które dokonują aborcji. YouTube/Centrum Edukacyjne Powiśle
Jeśli komuś się zdawało, że skandaliczne poglądy Dumy i Nowoczesności to wyjątek, to srodze się zawiedzie. Dziennikarze poszli z ukrytą kamerą na wykład w warszawskim Centrum Edukacyjnym Powiśle. Usłyszeli między innymi, że Niemcy kochali Adolfa Hitlera, który był lepszym przywódcą niż Angela Merkel. A także szokujące słowa na temat aborcji.

Krzysztof Mossakowski to prezes Centrum Edukacyjnego Powiśle, który regularnie organizuje wykłady na kontrowersyjne tematy. "Centrum Edukacyjne Powiśle jest lokalną inicjatywą upowszechniającą wiedzę cywilizacyjną, tożsamościową, historyczną i polityczną" – czytamy na stronie internetowej.

Wykład może kojarzyć się z czymś nudnym, jednak Mossakowski dba, by nikt się nie nudził. Uczestnikami są bowiem kontrowersyjni goście, tacy jak redaktorzy strony xportal.pl, gdzie możemy przeczytać, by imigranci wracali, skąd przybyli.

Tym razem gościem był Andrzej Ryba, szef gdańskiego wydawnictwa Finna, które wydało książkę Leona Degrelle, jednego z największych kolaborantów z hitlerowskimi Niemcami.
"Dbał o Niemców, zmniejszył bezrobocie, sprawił, że żyło się im lepiej. Oni szczerze opłakiwali jego śmierć" – mówił Ryba podczas wykładu.

Mossakowski nie mógł być gorszy niż jego gość. "Polakom w Niemczech było lepiej za czasów rządów kanclerza Adolfa Hitlera, niż za czasów kanclerz Angeli Merkel" – wypalił prowadzący spotkanie. Ponadto, Mossakowski pochwalił pomysł Hiltera, by kobiety karać za aborcję śmiercią. Jego zdaniem, to wyraz polityki prorodzinnej.
Mossakowski odniósł się do wydarzeń w Wodzisławiu Śląskim, gdzie polscy naziści z Dumy i Nowoczesności świętowali urodziny Adolfa Hitlera. Żartował, że była to rekonstrukcja historyczna.


źródło: Wirtualna Polska
Trwa ładowanie komentarzy...