Kukiz nie wytrzymał w PKP. "Podróżne bydło koczuje we wspólnocie na korytarzach"

Paweł Kukiz narzeka na jazdę PKP
Paweł Kukiz narzeka na jazdę PKP Fot. twitter.com/pkukiz
Paweł Kukiz nie wytrzymał podczas jazdy PKP. W mocnych słowach wylał frustrację w mediach społecznościowych. Część internautów popiera lidera Kukiz'15, a inni zwyczajnie z niego kpią.

– Podróż Tychy-Warszawa. PKP nie przewidziało zmian feryjnych turnusów, a w związku z tym podróżne bydło (w tym ja) koczujemy we wspólnocie na korytarzach (mam jedynkę koło kibla) i chwalimy Pana (od PKP). PS ledwie się człowiek do WC przeciska... – taki komentarz lider Kukiz'15 zamieścił w mediach społecznościowych (Facebook i Twitter).

pozdrowienia z ekscytującej podróży na trasie Tychy-Warszawa. PKP nie przewidziało, ze w jednych rejonach kończą sie...

Opublikowany przez Paweł Kukiz na 27 stycznia 2018
Internauci natychmiast zareagowali na wpis Pawła Kukiza. "Bo w PKP jest jak jest, po prostuuuuuu i Ty dobrze o tym wieeeeeesz" – pisze w odpowiedzi jedna z nich, nawiązując do popularnej piosenki polityka i muzyka.
"Można się lepiej zintegrować" – pada kolejny ironiczny głos."Żenujące, że po tak wielu latach zmian PKP wygląda jak wygląda... Ot, najwyraźniej pozornych zmian" – pisze bardziej dosadnie inny użytkownik Twittera.

Oczywiście nie zabrakło też krytyki pod adresem Pawła Kukiza. "Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu" – czytamy. "Pan poseł i jego wycieczka. No panie Pawle, proszę się tak nie kompromitować" – kpi inny twitterowicz.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...