Skandaliczny wpis znanego youtubera o Mackiewiczu. "Internet cię zniszczy"

Skandaliczny wpis na temat Tomasza Mackiewicza
Skandaliczny wpis na temat Tomasza Mackiewicza
"Mrożonka Himalajska" – takim hasłem opisał sprawę Tomasza Mackiewicza Piotr "Koza" Kozerski. Dołączył jeszcze logo znanej marki mrożonek. Internauci są oburzeni, zareagowała też firma...

"Żeby nie było, niedobrze, że zdechł, ale na własne życzenie, więc można" – napisał youtuber. Wkleił także zdjęcie Tomasza Mackiewicza z logo mrożonek. W komentarzach zawrzało. Internauci jednoznacznie ocenili zachowanie "Kozy".
Interweniowała też marka, której logo wykorzystał youtuber. "Szanowni Państwo, w imieniu marki (…) wyrażam swoje ubolewanie i absolutny sprzeciw wobec publikacji. Natychmiastowo rozpoczęliśmy działania mające na celu usunięcie mema, żądając zarówno od autora, jak i Facebooka usunięcia tego posta, który narusza przede wszystkim zasady moralne, ale także bezprawnie wykorzystuje znak towarowy marki (…)” – napisał jej przedstawicielka.

Jak widać, poskutkowało, bo wpis zniknął z Facebooka.

Tomasza Mackiewicza nie udało się uratować. Himalaista został pod szczytem Nanga Parbat, który zdobył wraz z Elizabeth Revol. Francuzka została sprowadzona z góry przez ekipę ratunkową, Adama Bieleckiego i Denisa Urubko.
Trwa ładowanie komentarzy...